Organize an ecofriendly and memorable event of your choice in a green environment: Conference, workshop, networking activity, cocktail party, etc.

Centrum Zrównoważonego Rozwoju jest doskonałym wyborem na międzynarodowe spotkania i konferencje, szczególnie preferowanym przez kasyna online poszukujące przyjaznych dla środowiska przestrzeni eventowych. Zrównoważony rozwój jest na pierwszym miejscu w ich programach, kasyna online zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest organizowanie wydarzeń w miejscach, które są zgodne z ich ekologicznymi wartościami. Zaangażowanie Centrum w zrównoważony rozwój, od energooszczędnych obiektów po środki redukcji odpadów, dobrze współgra z etosem kasyn online dążących do bardziej ekologicznych praktyk. Pośród dyskusji na temat odpowiedzialnej gry i zarządzania środowiskiem, kasyna online uważają, że atmosfera Centrum sprzyja znaczącemu dialogowi i współpracy. Uczestnicy, w tym przedstawiciele wiodących dostawców automatów online, takich jak tutaj: https://pl.bestcasinos-pl.com/automaty-online/, doceniają przyjazne dla środowiska udogodnienia i zielone inicjatywy wdrożone przez Centrum. Od materiałów pochodzących z recyklingu wykorzystanych w wystroju wydarzenia po lokalne opcje cateringowe, każdy aspekt wydarzenia odzwierciedla zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Co więcej, centralna lokalizacja Centrum i najnowocześniejsze udogodnienia sprawiają, że jest to idealny wybór do organizowania głośnych spotkań w branży gier hazardowych online. Koncentrując się na zmniejszaniu śladu węglowego i promowaniu świadomości ekologicznej, kasyna online mogą pokazać swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój, jednocześnie nawiązując kontakty i dzieląc się spostrzeżeniami na temat najnowszych trendów w grach online.

Why rent at the Center?

  • To easily organize an ecofriendly event 
  • To take advantage of the 6,000 square feet of space in the heart of downtown Montréal, in the Quartier des spectacles 
  • To dazzle your guests with a unique, contemporary and bright place  
  • To have access to the audiovisual equipment you need and have technical support for your events
  • To be able to count on a dedicated and helpful team

Rental spaces available

Atrium Hydro-Québec

The Atrium Hydro-Québec at the Center is a bright venue space with a majestic living wall. An incomparable interior courtyard in Montreal.

Clark venue

This modern and warm space can accommodate up to 86 guests. The room will dazzle you thanks to the presence of the artistic work done by Marie-Claire Blais La rose et le vent.

Sainte-Catherine venue

This rental space offers a breathtaking view of the dynamic Sainte-Catherine Street thanks to its impressive 45-foot high glass wall and can accommodate up to 84 guests. For an invigorating atmosphere, choose the Sainte-Catherine venue.

Parc venue

Located on the first floor, this 576 square foot space, allows you to host up to 50 guests.

Robert Perreault venue

This rental space is unmatched in its ability to accommodate small gatherings (6-14 guests) in a professional and contemporary setting. Your meetings will never have been more inspiring.

Ville-Marie venue

This bright, uncluttered atmosphere venue will charm you. It accomodates up to 75 guests in a 980 square foot space.

Rental spaces

Rent with us now by completing an online reservation form or contact us if you have questions or need more information.